ilaclama

İlaçlama

15 yıllık tecrübesi ile yürüyen- uçan haşerelere ve kemirgenlere karşı profesyonel ilaçlama hizmetleri çözümler sunulmaktadır. Sunulan hizmetlerde uygun metotlarla ideal sonuçlar elde edilmektedir. Gereksiz zaman kayıplarının önüne geçmek amacı ile çalışmalarımızda tüm gerekli ekipmanları yanımızda taşıyoruz. Gelen hizmet taleplerini büyük küçük ayırt etmeden karşılıyoruz. Tüm hizmetlerimizde ana hedefimiz mutlu müşteriler elde etmektir.


Tüm Haşere Sorunlarında İdeal İlaçlama Yöntemleri
Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemleri ile ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Her yöntem aynı mekanlarda başarılı sonuçlar vermeyebilir. Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda kokulu ilaçlama yapılır. Bu şekilde daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşmaktayız. Bu ilaçlama yönteminde bir süre ortamı terk edilmesi talep edilecektir. İlaçlama sonrasında da mekanın birkaç saat havalandırılması yeterlidir. Haşere yoğunluğu az ve uygun olduğunda kokusuz ilaçlama yöntemleri de kullanmaktayız. Jel yöntemlerimiz ise uzun süre etkili olmaktadır. Özellikle hamam böceklerinin ilaçlanmasında kullanılır. Kemirgenler içinde uygun yöntemler sunulur.


Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaç Kullanımı ile Güvenli Hizmetler
Tüm yöntemlerde kullanıldığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olmasının yanında Dünya Sağlık Örgütü ve Pestisit Değerlendirme Birimi tarafından onaylıdır. Yapılan ilaçlama hizmetleri kapsamında gerekli bilgilendirmeleri yapan ekiplerimiz herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için söz verdiği zamanda işlerini tamamlamaktadır. Ev, ofis, resmi kurum ve kuruluşlar, bahçeler gibi tüm bireysel ve kurumsal taleplerinizde doğru çözümü uygun fiyatlarda sunmaktayız. Tüm çalışmalarımızın hakkını verme gayreti ile hizmetler sunmakta ve memnuniyet referansları ile müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz.

Whatsapp
Destek
Hemen Ara
0552 871 19 06