dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon

Yaşam alanlarınızda sağlıklı ve hijyenik ortamlar sunmak amacı ile hizmetler veren M&C İlaçlama dezenfeksiyon hizmetleri ile tüm virüs, bakteri, mantar ve mikroorganizmalara karşı sağlıklı çözümler sunar. Halılar, koltuklar, kumaşlar ve yerler virüsler, bakteriler ve mantarlar için tam bir yuvadır. Günlük temizliklerde kullanılan malzemelere karşı dayanıklı pek çok bakteri bulunur. Bu nedenle iş yerlerinin ya da evlerin mikroorganizmalardan tamamen arınması için dezenfeksiyon çalışmaları gereklidir.

Tecrübeli Ekiplerle Sonuç Odaklı Hizmetler

15 yıllık tecrübemiz ile kurumsal firma avantajları sunuyoruz. Eğitimli ve sertifikalı ekiplerimiz sorunlarınıza sağlıklı çözümler üretmek için gelen hizmet taleplerini titizlikle cevaplandırmaktadır. Çalışmalarımızın ana hedefi hastalık yapma özelliği bulunan mikropların tamamen ortadan kaldırılmasıdır. İhtiyacınız olan doğru çözümü dezenfeksiyon hizmetleri ile sağlıyoruz. Çalışmalarımızda malzeme seçimine büyük önem veriyoruz.

Malzeme seçiminde:

* Hızlı etki eden ve tüm mikroorganizmaları öldürebilen

* Nötral PH özelliği olan ya da suda çözünen

* Kokusuz, renksiz, stabil ve toksit barındırmayan

* Eşyalara ve çevreye zarar vermeyen malzemeler tercih ediyoruz.

Farklı Sorunlarınıza Doğru Dezenfeksiyon Yöntemleri

Hizmet taleplerinizde kullanım alanına, mekana göre farklı yöntemler daha etkili olabilir. Hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, resmi kurum ve kuruluşlar, özel işletmeler insan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlar olduğu için kullanılan malzeme ve yöntemler dezenfeksiyon hizmetleri için uygun seçilir. Evler, bahçeler, apartmanlar gibi bireysel kullanım alanlarında farklı metotlar kullanılabilir. Yapılan işin arkasında duran M&C İlaçlama hizmet sonrasında yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçiyor. Kimyasal dezenfektanlar ve ısı gibi yöntemlerle hizmetler sunulur. Tüm malzemeler Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

Whatsapp
Destek
Hemen Ara
0552 871 19 06